Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

 

Kışlık kombin nasıl yapılırKışlık Kombin

Yazları giyilebilecek birçok kombin çeşidi olmasına rağmen, kış mevsimi pek öyle değildir. Bu yüzden sizlerle sizlerle kışlık kombin örnekleri paylaşmaya karar verdim.

tarz sahibi şık biri olmak için ne yapmalıyım?Tarz sahibi ve şık biri olabilmek için yapılması gerekenler

Bugün sizlerle şık olmak için yapılması gerekenler hakkında konuşmak istiyorum. Aslında şık görünmek düşünüldüğü kadar zor değil, yapmanız gereken tek bir şey var o da; tarz sahibi olmak.

Kot gömlek trendiKot gömlek trendi

Kot gömlek trendi havaların soğuması ile iyiden iyiye yaygınlaştı. Özellikle açık tonlarda kot gömlekler çoğu kombin örnekleri ile birlikte sıklıkla kullanılıyor

Okullarda transparan ayakkabı modası. Nerede satılır, kombini nasıl yapılır?Okullarda transparan ayakkabı modası. Nerede satılır, kombini nasıl yapılır?

Okulda transparan ayakkabıları giymenin en büyük avantajı da "Renkli ayakkabı istemiyorum." diye her sabah kükreyen müdürünüzün size diyebilecek tek bir sözünün bile olmaması. Ee sonuç olarak renkli ayakkabı giymediniz :))

   
Okul önerileriOkul Önerileri

Anlaşamadığınız insanlar size çirkin görünür ama gerçekte çirkin falan değildirler. Onun için siz de başkalarının sizi böyle görmesine izin verecek hareketlerde bulunmayın. :]

   
Modası geçmeyen moda deri ceket kürk yelekModası geçmeyen moda: Deri ceket ve kürk yelek modası

Gerek deri ceketler ve gerekse kürk yeleklerin zaman içinde kombin edilme tarzları değişse de modaları asla geçmez. Hiçbir kürk yelekle ve deri ceketle eski moda sayfalarından fırlamış gibi görünmezsiniz.

   
Abiye elbiselerAbiye elbiseler

Abiye elbiseler özel günlerimizde pırıl pırıl, ışıl ışıl görünmek için oldukça iyi bir seçim.

   
Vakko kadın giyimleri kadın ceketini takımlamak için iç bluzasimetrik yarasa modeli vakko kadın ceketiAsimetrik Yarasa ceket ve yakımlamak için bluz

Sabah evden çıkarken bluz giyip akşam üşüyor musunuz? O zaman ceketli bluzlu bu hoş kombin tam size göre

   
Kefen giyerim GS forması giymem dedi ama"Kefen giyerim, Galatasaray forması giymem" demişti ama

Fenerbahçe'li (FB) ünlü futbolcu Lugano'nun şu sözü hala akıllardadır "Kefen giyerim, Galatasaray forması giymem". Fakat işte zaman durduğu yerde durmuyor, gün oluyor devran dönüyor ve devir değişiyor. İşte nereden nereye dedirten resimler

Önceki    Sonraki

 
 

Creative Commons Lisansı
bayanbilen internet sitesi. Genç kadının buluşma adresi. Moda trendleri ve kombin oluşturmak. Bayan bilen; her yaştan genç kızlarla buluşuyor. Gözde kombinler. Giyim kuşam takı trend in out by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.grafiksaati.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.grafiksaati.com/ adresinde mevcut olabilir.

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası