Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

 

♥ Modası geçmeyen moda: Deri ceket ve kürk yelek modası ♥

deri ceket ve kürk yelek modası
modası geçmeyen moda

Kürk yelekler de deri ceketler gibi eskimeyen bir güzelliğe sahip, zaman içinde kombin edilme tarzları değişse de modaları asla geçmez. Hiçbir kürk yelekle ve deri ceketle eski moda sayfalarından fırlamış gibi görünmezsiniz. :] İşte bunun için bu ikiliyi çok seviyorum.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Kürk yeleklerden konu açmışken sahte kürk taraftarı olduğumu ve gerçek kürkü kınadığımı da belirtmeliyim. Moda uğruna hayvanları öldürmeye hiç gerek yok, bu tamamıyla bir katliam olur. Kürk yeleklere geri dönelim. Kürk yeleklerin hoşlanmadığım tek yanı insanı şişman ve kısa göstermesi.

Özellikle de kısa boyunlu insanları çok kısa gösteriyor. Onun için boyun yapısı uzun olan bayanların tercih etmesi gerektiğini düşünüyorum.
Grafik Saati kadın
Eğer bir kürk yeleğiniz yoksa veya yeni bir kürk yelek almayı planlıyorsanız, tüyleri aşırı uzun olmayan kürkleri tercih etmenizde de yarar var. Oluşan şişman görüntüden kurtulmak isterseniz deri bir kuşak sizin için iyi bir fikir olabilir.

Bunların yanı sıra bir kombin örneği de düşünmek gerekirse; koyu yeşil dar paça bir pantolon ve desensiz bir üst oldukça iyi bir fikir olabilir. Saçınızı da dağınık topuz ve ya donut topuz yaparsanız hem daha tarz görünür, hem de kürkü saçlarınızla kapatıp daha da şişman görünmemiş olursunuz. :]

Gönül ister ki sizinle yazlık cıvıl cıvıl şeyler paylaşayım, ama her zaman da cıvıl cıvıl olmaz değil mi? Arada bir yağmurun çamurun kıymetini bilip koyu renklerle de buluşmak gerekir. :] Kürk yelekler trendi hakkında da bu kadar bilgi hepimiz için yeterli diye düşünüyorum, onun için başka bir konuda görüşmek üzere hoşça kalın! :]

Creative Commons Lisansı
grafiksaati.org by ♥ Modası geçmeyen moda: Deri ceket ve kürk yelek modası ♥ is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.hayata-dair.com/38.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.hayata-dair.com adresinde mevcut olabilir.

♥ -Bayanbilen- ♥

Yazan: Bayan Bilen | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Elçioğlu| Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

bayan bilen

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası