Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

 

Turkuaz Kutu Çanta..♥

Kutu kutu pense" değil, "kutu kutu çanta" :)" . Bayan Bilen

Turkuaz çanta

 

Sizler de fark etmişsinizdir, son zamanlarda hangi çanta dükkanına girsek veya hangi çanta sergisini görsek karşımıza bu kutu çantalar çıkıyor.

bayan bilen moda kadın güzellik bakım

Kısa süre içinde popüler olmayı başaran bu çantalar hem kullanışlı, hem de çok şık.

Bu çantalar şu yönden çok kullanışlı, dayanıklılar: Çantanıza koyduğunuz ezilebilecek ya da kırılabilecek eşyalar, normal çantalara oranla bu kutu çantalarda çok daha güvende.

Grafik Saati kadın

Görünüş olarak da hem çok şık, hem de kolay kombin edilebilir. Çoğu kıyafet ile kombin edebileceğiniz bu çantaları ben en çok etekler ile yakıştırıyorum. Ayrıca bu çantalarda istediğiniz her rengi de rahatlıkla bulabilirsiniz, tabii benim favorim turkuaz. Son zamanlarda çıkan değişik değişik modelleri de yeterince ilgi çekici.

Gelelim bu çantaların fiyatlarına. Tabii ki kalitesine göre fiyatı da değişiyor. Fakat işinizi görecek, şık da görünecek bir çanta 10も ile 20も arasında değişiyor. Peki bu çantaları nerelerde bulabilirsiniz? Aslına bakarsanız hemen hemen her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz, fakat siz "Yok ben buralarda bulamam." ya da "Dışarıya çıkıp da çanta arayamam." diyorsanız (ki kimsenin böyle düşüneceğini sanmıyorum.) alışveriş sitelerine bir göz atmanız da yeterli olacaktır.
Genel olarak ben bu çantaları çok sevdim ve kısa süre içinde de bu kutu çantalardan edinme niyetindeyim. Umarım sizler de benim gibi bu çantaları seversiniz.
Kocaman sevgiler...

♥ -Bayanbilen-

Yazan: Bayan Bilen - Buse Nur
Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Creative Commons Lisansı
Turkuaz Kutu Çanta..♥ by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.hayata-dair.com/8.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.hayata-dair.com/ adresinde mevcut olabilir.

Editör: Belgin Elçioğlu

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası