Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

 

grafiksaati online kültür sanat dergisi grafiksaati.org grafiksaati reklam ajansı
DMCA.com

 

Yaz ayları için kombin yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Bayan Bilen, Grafik Saati Kadınlar Kulübü, 3 Temmuz 2013

Merhaba! :)
Upuzun bir zaman sonra yine ben geldim.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
İlk konu olarak da yazlık kombinler yaparken nelere dikkat etmemiz gerektiğini konuşalım istedim. Ben giriş bölümünü çok uzatmadan direk konuya girelim. :)

Öncelikle yazlık kombinler yaparken dikkat etmemiz gereken en önemli nokta; kombinin kullanışlı olması. Yazın canlılığına hareketliliğine yakışır şekilde olmak istiyorsanız, içinde hareket edemediğiniz yürürken çekiştirdiğiniz ve ya rahatsız olduğunuz kıyafetler tercih etmeyin.

Kıyafetlerinizi seçerken özen göstermeniz gereken diğer bir konu da, sizi terletip zor durumda bırakmayacak kıyafetler seçmek. Yani ince, pamuklu, hava alan ve dar olmayan bir kıyafet seçmelisiniz ki istenmeyen durumlarla karşılaşmayın.
Annelik Anne ve çocuk bebek bakımı annelik duygusu çocuk eğitimi ve gelişimi yazıları Banu Conker
Ayrıca mümkün olduğunca kendi tarzınızı yakalamaya çalışın, popüler olan bütün tarzları tek tek kullanmak yerine "Kendi giyim tarzınıza uygun modaların peşinden gidin." Kısacası siz modaya uymayın, size uyan modayı tercih edin. Bilmem ne demek istediğimi aktarabildim mi. :)
Grafik Saati kadınlar klubü
Son olarak da -ki bu sadece yaz için değil genel olarak bir tavsiye- kıyafetlere kesin hükümler vermeyin. Kesin hükümler vermeyin demek de ne demek? Şöyle açıklayayım mesela bir gömleğin illa ki olduğu gibi kullanılması gerekmez, gömlek uçlarını pantolonunuzun içine sokarak ve ya kollarını katlayarak kullanabilirsiniz. Ve ya bir pantolonunuzun paçalarını kıvırarak onu yaza uygun ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Bunlar ilk bakışta basit ayrıntılar olsa da, kendi tarzınızı bulmanız adına önemli şeyler. Yani bir gömleğin birden çok kullanılışı olabileceğini, illa ki mağaza vitrininde durduğu gibi kullanmanız gerekmediğini hatırlatmalısınız kendinize. :)
GrafikSaati online kültür sanat gençlik ve kadın dergisi
Bu yazı yaz için sadece bir başlangıç yazısıydı, bu yaz popüler olan tarzları ve modaları diğer yazılarda tek tek açıklamayı planlıyorum. Şimdilik iyi bakın kendinize.
Görüşmek üzere ! :)

♥ -Bayanbilen- ♥ Kadın gençlik ve modaya dair herşey.

 

Yazan: Bayan Bilen | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Genel Editör: Belgin Elçioğlu| Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

Copyright: Her hakkı saklıdır

http://bayanbilen.grafiksaati.com/

Creative Commons Lisansı
Yazlık kombin yaparken dikkat edilmesi gerekenler by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.grafiksaati.com/51.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://tr.grafiksaati.com/ adresinde mevcut olabilir.

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası