Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

 

♥ Okul kombinleri - Spor ve şık ♥

"Okula giderken de giyerim, gezmeye giderken de. Hem öğrenciyim hem de kadın diyenler için :]] " Bayan Bilen
Okul kombinleri - Spor ve şık
Okula giderken de giyerim, gezmeye giderken de. Hem öğrenciyim hem de kadın diyenler için

 

Herkese Selam! :]
Bu sene önü kısa arkası uzun elbiseleri mutlaka fark etmişsinizdir. Bugün sizlere böyle bir elbise kombinini anlatacağım. Buradaki önü kısa arkası uzun kırmızı elbise gündelik yaşam için kombin edilmiş.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Kombinde elbisenin üzerine bu senenin modası kot gömlek tercih edilmiş. Uzun bir kolye, kahverengi örgü bir kemer ve bu kemer ile uyumlu küçük bir sırt çantası takılmış. Yine kemer ve çanta ile uyumlu bileklikler takılmış. Bu kombinin altına ise beyaz yüksek tabanlı spor ayakkabılar tercih edilmiş. Ben bu spor ayakkabıları sevsem de, sevmeyenlerin de olduğunu biliyorum. Onun için spor ayakkabı seçiminin doğruluğu tartışılabilir.
Grafik Saati kadın

Bu kombinde en beğendiğim nokta; saç. Çünkü kadınlar genelde saçlarını açık bıraktıklarında daha güzel göründüklerine inanırlar, fakat bu her zaman doğru seçim olmayabilir. Örneğin resimdeki dağınık topuz bu kombine çok yakışmış. Bu kombinin üzerine salık bir saç kullanılsaydı kombin bu denli ilgi çekici ve spor görünmezdi. Onun için sizlere tavsiyem saçlarınızı her kombin ile salık bırakmayın. Bu kombinde değinilmesi gereken diğer bir nokta ise gözlük. Yuvarlak gözlükleri ilk çıktıklarında sevmemiş, kombin edilemez bir öğe olarak algılamıştım. Ama gördüğüm iki kombin sonucunda yanıldığımın farkına vardım.

Şöyle bir düşününce, bu kombin herkesin kolaylıkla elde edebileceği ve hem spor, hem de şık olabileceği nadir kombinlerden biri. Örneğin bu elbise kadınların sıklıkla uğradığı, fiyatların da oldukça uygun olduğu bir mağazada bulunuyor. Kot gömlekler ise bildiğiniz gibi bu sene her yerde. Onun için sizler de bu kombini rahatlıkla oluşturabilir ve bu kombin ile akşamüzeri gezmelerine ya da okulunuza gidebilirsiniz. Bu kombinden de bu kadar bahsetmek yeterli, başka bir kombinde görüşmek üzere, hoşça kalın. :]

Creative Commons Lisansı
♥ Okul kombinleri - Spor ve şık ♥ by http://grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.hayata-dair.com/34.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.hayata-dair.com adresinde mevcut olabilir.

♥ -Bayanbilen- ♥

Yazan: Bayan Bilen | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Elçioğlu| Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

bayan bilen

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası