Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

 

♥ Çivi ve Zımba Modası! ♥

"Zımbalar, çiviler artık her yerde. Ama bence en güzeli ayakkabılar" Bayan Bilen

Çivi ve Zımba Modası! ♥
Bu yıl zımba ve çivi detayları hemen her sektörde sıklıkla kullanılıyor. Bu sektörlerin içinde giyim, ayakkabı, takı, hatta ve hatta mobilya bile var.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Ben bu modayı en çok ayakkabılara yakıştırıyorum. Özellikle de resimdeki klasik görünümlü botlar ile birleşince çok hoş görünüyorlar.
Grafik Saati kadın
Ben resimdeki siyah deri botları çok sevdim, zımba detaylarının da altın renginde olması çok farklı durmuş. Ben bu tip ayakkabıların topuksuz bir modeline ilk kez rastladım ve çok da hoşuma gitti. Yazılarımı takip ediyorsanız zaten topuklu ayakkabılar ile aramızın pek de iyi olmadığını bilirsiniz. İşte onun için bu ayakkabılar tam benlik! :] Bu fotoğrafı da gördüm ya, şimdi ayakkabıcıdan ayakkabıcıya dolanmak zorundayım.

Eh biraz dolanacağız artık… :]
Böyle bir ayakkabınız varsa çok şanslısınız. Hoş “bende bundan yok, ama bulabilirim” diyorsanız yine şanslısınız… :] Her neyse, elinize bunun gibi bir ayakkabı geçerse birbirinden güzel kombinler oluşturabilirsiniz. Ama benim elime böyle bir ayakkabı geçse ilk deneyeceğim kombin; hardal rengi bir pantolon, beyaz salaş bir gömlek ve tabii ki siyah deri ceket kombini olurdu. Daha konusu açılmış değil, ama deri ceket hayranı olduğumu da söylemeden geçemeyeceğim. :] Böyle bir kombin oluşturup bir de üzerine kemik gözlükler takarsanız çok farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Tabii kemik gözlük şart değil, o sadece bir aksesuar ve bu aksesuarı sevmeyen onlarca kişi var. :]
Bu sene zımba ve çivi detaylarının pek çok hayranı var, sanırım ben de özellikle zımba detayının hayranları arasındayım. Sizler de bu tarzı sevip bu yeni trende ortak olabilirsiniz. Kocaman sevgiler... :]
 

Çivi ve zımba modası ayakkabılar

 

Grafik Saati kadın

Creative Commons Lisansı
♥ Çivi ve Zımba Modası! ♥ by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.hayata-dair.com/32.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://grafiksaati.org adresinde mevcut olabilir.

♥ -Bayanbilen- ♥

Yazan: Bayan Bilen | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Invictus | Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

bayan bilen

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.org[at]gmail.com  |  gizlilik politikası