Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

♥ Ters Takılan Kolyeler ! ♥

"Herkes gider Mersin'e, biz gideriz tersine' gibi bir trend adeta" Bayan Bilen
Yılın modası: Ters Takılan Kolyeler !

 

Merhabalar,
Moda ile ilgilenen biriyseniz – ki bu yazıyı okuyorsanız öylesiniz :] – ters takılan kolyelere mutlaka rastlamışsınızdır. Kolyeleri ters takmak bu sene modaya dahil olan yeni bir trend.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Bu trend özellikle sırt dekoltesi bulunan elbiselerde oldukça yaygın olarak kullanılmakta. Örneğin resimde de sırt dekoltesi bulunan bir elbiseye, oyuncak at figürlü bir kolye ters olarak takılmış. Bana kalırsa çok da şık durmuş.
Grafik Saati kadın
Hoş ben abartılı sırt dekoltelerinden pek hoşlanmam ama yine de sırt dekoltesi kullanacaksanız, ilgiyi üzerinize çekecek şekilde ters bir kolye takmak gayet iyi bir fikir olabilir.

Ters takılan kolyeleri çok beğenenlerin yanı sıra, bu kolyeleri hiç beğenmeyen bir kesim de mevcut. Aslına bakarsanız beğenmeyen kesime ben de hak veriyorum; ters takılan kolyeler bazı kombinler ile pek hoş görünmüyor gerçekten. Ancak bu kullanımın uyumlu bir kombinle kullanılmasında bir sakınca olduğunu da düşünmüyorum. Özellikle farklı tarzlardan hoşlananların bu trendi oldukça beğeneceğine eminim.

Ters takılan kolyeler ile ilgili bahsetmek istediğim diğer önemli nokta ise şu; bu kolyelerin takılması halinde saçın mutlaka toplanması gerekiyor. Çünkü saç açık bırakıldığında hiç hoş durmuyor, bunun için şık bir topuz sizin için iyi bir tercih olabilir. -Bayan Bilenn'in donut topuzu yapımıyla ilgili yazısı-

Ben bu trendi sevmeme rağmen pek bana göre olduğunu düşünmüyorum, onun için pek de tercih edeceğimi sanmıyorum. Ama kimbilir, belki gün olur devran döner, ben de bu trende kapılırım. Her neyse, yine de hoş ve farklı bir trend, ben beğendim. Şimdilik benden bu kadar, başka bir yazıda görüşmek üzere sevgiyle kalın! :]

Creative Commons Lisansı
Ters Takılan Kolyeler ! by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.hayata-dair.com/30.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.hayata-dair.com/ adresinde mevcut olabilir.

♥ -Bayanbilen- ♥

Yazan: Bayan Bilen | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Elçioğlu| Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

bayan bilen

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası