Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

♥ Sonbahar İçin Oldukça Kullanışlı Bir Kombin Örneği :] ♥

Sonbahar geldi ve havalar da kısa bir süre sonra soğuyacak. Peki sonbaharda nasıl kombinler deneyebilirsiniz. İşte sonbahar için bir kaç kombin örneği.
Sonbahar İçin Kombin bukombin.com
sonbahar kombinleri bukombin

 

Hepimizin bildiği gibi sonbahar geldi bile, havalar da kısa süre içinde soğumaya başlayacak. Ben de yaratacağınız kombinler hakkında şimdiden fikir sahibi olabilmeniz için birkaç kombin paylaşmaya karar verdim.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Bu kombinlerin ilki, elbiselerden yaz kış vazgeçemeyen elbise tutkunları için. Soğuk havalarda tercih edilen kazak-elbiseler oldukça sevimli görünüyor. Ne var ki bu elbiseleri bulmak pek de kolay olmuyor. Çoğu insan bu elbiseleri kendi örüyor ama sizin de benim gibi örgü ile aranız hiç olmayabilir.
Grafik Saati kadın
İşte o zaman kendinize birkaç beden büyük bir kazak almanız her şeyi yoluna koyabilir. :]

Resimde kilim detaylı bir kazak-elbise tercih edilmiş. Ben bu elbisenin renk uyumunu çok sevdim, sonbahara uygun çok sevimli bir elbise. Resimde bu elbise ile birlikte atkı da tercih edilmiş. Ben sonbaharda atkıya gerek olduğunu düşünmüyorum ama hiç de fena durmamış.

Bu elbisenin altına siyah puantiye desenli ince bir külotlu çorap ile dolgu topuklu siyah botlar tercih edilmiş. Bana kalırsa bu kombinin altına siyah kalın bir külotlu çorap çok daha güzel olurmuş. Ama siyah kalın külotlu çorap giyilseydi bu ayakkabılar tercih edilemezdi. O zaman da siyah yerine kahverengi ya da kiremit rengi bir ayakkabı tercih edilebilirdi.

Bu kombine ek olarak kırmızı renkli çapraz bir çanta da alınmış, çok da sevimli olmuş. Yine bu kombin ile birlikte önü krepli bir saç modeli tercih edilmiş, ama ben bu kadar abartılı kreplerden pek hoşlanmıyorum. Daha mütevazı bir saç modeli çok daha hoş olabilirmiş.
Ben bu elbiseyi çok sevdim ve bu kombini de zevkle sizlerle paylaştım. Umarım sizler de bu kombini benim kadar seversiniz ve bu yazıyı da zevkle okursunuz. Kocaman sevgilerimle... Kendinize iyi bakın! :]

Creative Commons Lisansı
Sonbahar İçin Oldukça Kullanışlı Bir Kombin Örneği by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.hayata-dair.com/26.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.hayata-dair.com/ adresinde mevcut olabilir.

♥ -Bayanbilen- ♥

Yazan: Bayan Bilen | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Elçioğlu| Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

bayan bilen

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası