Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

 

♥ Papatyalı Taçlar Her Yerde! ♥

Saçlarınız doğanın saflığıyla bütünleşirken elbiseleriniz uygun kombinlerle birleşsin Bayan Bilen

Papatyalı Taçlar Her Yerde!

 

Papatyalı taçlar uzun zamandır oldukça popülerler. Özellikle turistlik yerlerde yaşlı satıcılar kollarına geçirilmiş onlarca papatyalı taçla, oradan oraya koşuşturarak alıcı bulmaya çalışıyorlar. Aslına bakarsanız ben de o buldukları alıcılardan biriyim. :]

bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Bu taçları doğru kombinler ile kullandığımızda çok hoş görüntüler elde edebiliriz. Ama öyle kombinler görüyorum ki eşofman takımı ile papatyalı taç bir arada kullanılmış. Sanırım bu görüntüden rahatsız olan tek kişi de değilim. Bana kalırsa bir şeyin popüler olması, o şeyin her kombin ile birleştirilebileceği anlamını taşımaz. Papatyalı taçlar da tam böyle. Doğru kombinler ile kullanıldığında gayet güzel, abartılıp her şey ile takıldığında ise oldukça kötü olabiliyorlar.

Grafik Saati kadın
Peki ya bu papatyalı taçlar neler ile kombin edilebilir? Tam olarak şunlarla demeyeceğim, çünkü birden çok şey ile kombin edilebilir. Fakat kombin edileceği parçaların fazla spor olmaması ve desenlerinin sade olması önemli. Bunlara ek olarak kombinin içerisinde beyaz bulunması da uyum açısından gerekli.

Ben kendi papatyalı tacımı da çok beğenerek almama rağmen, herkeste olduğu için kullanmıyorum. Ama üç dört seneye kadar pek kimsede kalmayacağına eminim. İşte o zaman modada geri dönüşten etkilenerek bu tacı kullanmayı planlıyorum. Tabii bu sadece bir varsayım. Ne olup biteceğini hep birlikte göreceğiz. Şimdilik benden bu kadar, kocaman sevgiler.. :]

bayan bilenCreative Commons Lisansı
Papatyalı Taçlar Her Yerde! by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.hayata-dair.com/24.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.hayata-dair.com/ adresinde mevcut olabilir.

♥ -Bayanbilen- ♥

Yazan: Bayan Bilen | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Banu Mercan

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası