Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

 

♥ Bir Kot, Bir Tişört Deyip Geçmeyin :]  ♥

Günlük hayatın vazgeçilmez ikilisi kot ve tişört. Fakat hepimizin bildiği gibi bu ikili fazla sıradan bir görünüme yol açıyor. Ancak bu ikiliyle sıradan görünmemek de mümkün. Peki ama nasıl? Bayan Bilen

♥ Bir Kot, Bir Tşört Deyip Geçmeyin :]  ♥

 

Ben cicili bicili elbiseleri veya etekleri çok beğenmeme rağmen günlük hayatta rahatlığından ödün vermeyenlerdenim. Ne bileyim, her gün etek giyerek eteği orasından burasından çekiştirmek ya da oturup kalkarken huzursuz olmak yerine, pantolon giyerek rahat olmayı tercih ederim.

bayan bilen moda kadın güzellik bakım

Dışarıda da bu kadar çok pantolon giyen kadın olduğuna göre, böyle düşünen yalnızca ben değilim.

Grafik Saati kadın

İşte bunu da göz önüne alarak günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek bir kombin paylaşmaya karar verdim.

Şüphesiz ki günlük hayatın vazgeçilmez ikilisi kot ve tişört. Fakat hepimizin bildiği gibi bu ikili fazla sıradan bir görünüme yol açıyor. Şimdi benim söyleyeceklerim ise tamamen bu sıradanlıktan kurtulmak adına yapılabilecek şeylerden ibaret. Öncelikle, kısa kollu bir tişört tercih ediyorsanız bileklik şart. Tişörtünüzün yaka kısımları açık veya sivri yakalı ise kolye de kullanabilirsiniz. Yüzük ise tamamen oje sürüp sürmemeniz ile ilgili bir durum; olması ve ya olmaması pek bir şeyi değiştirmez. Üzerinizdeki sıradanlığı atmanız açısından çanta almanız da önemli bir ayrıntı. Tüm bunların yanı sıra, farklı şeylerden hoşlananlar kıyafetlerine tema da ekleyebilir. Temadan kastım denizci, eylem, salaş, rock ya da 80’len modası gibi şeyler. İşin içine temayı da katarsanız, hayal gücünüzün gittiği yere kadar sıra dışı görünebilirsiniz.
Resimdeki kombinde ise ek olarak son zamanların en moda deseni çiçek motifleri, o çok sevdiğim turkuaz kutu çanta ve yüksek topuklu - ki bu kadar yüksek olmasına karşıyım - platform ayakkabılar tercih edilmiş. Genel olarak da hoş bir görüntü elde edilmiş. Ben bu görüntüyü severek paylaştım, sizlerin de sevmesi dileğimle… :].

bayan bilenYazan: Bayan Bilen | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Elçioğlu| Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

Creative Commons Lisansı
Bir Kot, Bir Tişört Deyip Geçmeyin by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License


Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.hayata-dair.com/18.html


Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.hayata-dair.com/ adresinde mevcut olabilir.

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası