Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

 

♥ Çiftlere Aralarındaki Uyumu Her An Hatırlatan Yüzükler ♥

"Çiftler, yüzük modelinizi seçin, uyumunuzu yansıtın :]"

Çiftlere aralarındaki uyumu hatırlatan yüzükler

 

Öncelikle merhaba,

Yazmak için böyle bir konu seçmemin iki tane nedeni var. İlki bu yüzüklerin son zamanda çok yaygınlaşması ve gittiğim her takı dükkanının başköşesinde durması.

bayan bilen moda kadın güzellik bakım

İkincisi ise bu yüzükleri olağanüstü bir şekilde beğenmem. Bu yüzükler o kadar hoşuma gitti ki, bu yüzüklerden alıp birini sağ diğerini de sol elime takmayı bile düşündüm.

Grafik Saati kadın
Bu yüzüklerin takı dükkanlarında bu kadar sık bulunması bu yüzükleri beğenen tek kişinin ben olmadığımın da büyük bir kanıtı. Bu yüzükleri kimler takabilir? İster sevgili, ister sözlü ya da nişanlı, ister evli olsunlar, bütün çiftler bu yüzükleri rahatlıkla kullanabilir.

Aklınıza bu yüzüklerin sadece birkaç modelden ibaret olduğu gibi bir fikir de asla gelmesin, çünkü bu yüzüklerin çok farklı modelleri bulunmakta. O kadar farklı yüzük tasarımları var ki, o yüzüğü tasarlayan beyinlerin yaratıcılığına şapka çıkarmak istiyorum.
Uzun lafın kısası sözüm yeni evlenecek olanlara: " Yüzük seçimlerinizi basit alyans tasarımlarından yana kullanmayın." Şimdi içinizden geçiyordur " Taşsız evlilik yüzüğü mü olur hiç?" Siz bunlara hiç kafa yormayın, dediğim gibi bu yüzüğün çok farklı tasarımları mevcut ve bunların içinde değerli taşlarla süslenmiş olanlar da mutlaka var. Haydi, bakalım sizlere kolay gelsin, belki zamanla daha farklı yüzük modelleri çıkar da yine bu yüzükler hakkında konuşuruz. Şimdilik benden bu kadar, kendinize iyi bakın. :]

♥ -Bayanbilen-

Yazan: Bayan Bilen - Buse Nur | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Elçioğlu| Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

Creative Commons Lisansı
Çiftlere Aralarındaki Uyumu Her An Hatırlatan Yüzükler by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.hayata-dair.com/11.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.hayata-dair.com/ adresinde mevcut olabilir.

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası