Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haberler  Magazin Dünya Magazin Türkiye  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazılar Yemekler

 

Puantiye modası Bu Yazın Favori Deseni Polka-Dot

♥ Bu Yazın Favori Deseni Polka-Dot ♥

Bildiğimiz gibi Polka-Dot, çok sayıda noktanın bir araya geldiği bir desenin adı. Nedense Polka-Dot bana çok soğuk bir isim olarak gelir, onun için ben bu desenden puantiye olarak bahsedeceğim. Zaten çoğu kişinin buna puantiye dediğinden eminim.

Puantiye etek

bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Puantiye deseni 2012 yaz sezonunun en favori desenleri arasında yerini alıyor.

Polka dot

Elbiselerde, salaş gömleklerde, bebe yakalı üstlerde, şirin eteklerde ve daha birçok yerde puantiye desenine rastlamak mümkün.

Grafik Saati kadın

Aralarında Taylor Swift'in, hatta Zendaya Coleman'ın da bulunduğu birçok ünlü bu trende uyum sağlamış durumda. Bunlar sadece benim rastladıklarım, kim bilir daha kimler kimler bu trende dahil olmuştur. :]

Yaşı hafiften eski dönemleri de görmüş olmaya müsait olanlar bilir, bundan bir süre önce puantiye yine en popüler desenler arasında yer alıyordu.

Fakat son onbeş yirmi yıldır eski ihtişamıyla kıyafetlerde boy gösteremiyordu. Ama bu yıl tarih tekerrür etti ve puantiye motifine geri dönüldü. Biz buna modadaki geriye dönüşün kanıtı da diyebiliriz.

Her neyse, öyle ya da böyle, puantiye son zamanlarda oldukça popüler bir desen. Ben puantiye desenini modası olmadığı zamanlarda da sevenlerdenim, onun için moda olmasından pek bir memnunum. Düşünüyorum da genel olarak kadınların bir çoğu puantiye desenini sever, ya da ben sevdiğim için bana öyle geliyor. Peki ya siz puantiye desenini sevenlerden misiniz? Yoksa sevmeyenlerden mi?
Hoşça kalın! :]

♥ -Bayanbilen-

Yazan: Bayan Bilen - Buse Nur
Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Elçioğlu

Sosyal medyada biz

Şirin Gurme Facebook

Twitter

Facebook

Pinterest

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası