Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

 

 

Öğlen buluşmaları ve ilk randevu için fıstık yeşili kombin

Merhabalar,

Bugün sizlere fıstık yeşili sade tüp bayan elbisesinden, nasıl şık bir kombin oluşturabileceğiniz konusunda bir iki tüyo vereceğim.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Fıstık yeşili tüp elbiseler, genel olarak çok kadınsı görünmek istemediğiniz küçük öğle buluşmalarında, bayan ağırlıklı öğle partilerinde veya az tanıdığınız insanlardan oluşan ikindi toplantılarında rahatlıkla kullanılabilir.
Haberler
Bir erkekle ilk randevunuz ise ve öğle saatlerinde örneğin bir çay bahçesinde buluşacaksanız oraya elbette böyle sade bir kıyafetle gitmeniz gerekir.
Grafik Saati kadın
Bu tür buluşmalar için fıstık yeşili tüp elbiseler kurtarıcı rolünü üstlenebilir.
Grafik Saati kadınlar klubü
Fakat bu kıyafeti bir iki basit aksesuar ile özellikli ve daha şık hale getirmeniz mümkün.
Şirin Gurme yemek tarifleri
Benim bu tip fıstık yeşili tüp elbiseler için gözde aksesuarım altın rengi çanta, parlak altın renkli kolye ve bileziktir.
Annelik yazıları
Bu tür bir buluşma için gerçek altın öğle buluşmalarının mantığına ters olacaktır. Bu yüzden gerçek altın yerine sadece altının rengini aksesuarlarda renk olarak kullanmalısınız.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Oje rengi olarak pastel renkleri tercih edin ve tek renk kullanın. Tırnağınıza Ufak noktalar, süslemeler veya düz şeritler halinde, birden fazla renk uygulamayın.


bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Fıstık yeşili tüp elbisenizi; altın renkli bir iki aksesuarla, kadın çantası (spor çanta uymaz), kolye ile zenginleştirip, pastel renkte oje ve çok sade bir rujla renklendirin. Unutmayın bu kombin öğlen toplantıları, çay bahçesi, park gibi ortamlardaki ilk buluşmalar için oluşturulan yalın bir kombindir.

Kombininiz bol, bir bileniniz ise bayanbilen olsun, sevgiler. ♥ -Bayanbilen

Öğlen buluşmaları ve ilk randevu için fıtık yeşili kombin

DMCA.com

♥ -Bayanbilen-

 
Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası