Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

♥ Deri Ceketler ♥
"Deri ceketler bu sene de moda. Özellikle de zımba ve çivi detayları bulunan ceketler." Bayan Bilen
Zımba ve çivi desenli siyah deri ceket modası

 

Bugün üzerime damlayan yağmur damlalarından sonra, sonbahar havasını daha bir içimde hissettim.

Baktım ki ıslanıyorum, aklıma ilk gelen şey deri ceketim oldu.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Sizin de bildiğiniz gibi deri ceketlerin modası hiç geçmiyor ve tarzı hiç eskimiyor. İşte ben de deri ceketlerin etkisine kapılanlardanım.
Grafik Saati kadın
Bir ara bu deri ceket olayını o kadar abartmışım ki bir deri ceketin hem siyahını, hem de beyazını almıştım.

Bir de indirimlerde kaptığım krem rengi bir ceket var, sanırım sadece iki ya da üç kez giydim. Evet, buradan anlıyoruz ki, indirimlere kanıp giymeyeceğimiz şeyi boşuna almamalıyız. :] Sonra gardırobumuzda kalabalık yapmaktan başka bir işe yaramıyor.

Ben de deri ceket olayını abartıp dört çeşit almama rağmen sadece bir tanesini sıklıkla kullanıyorum. Tabii rengi de siyah. :] Deri ceketleri severim ama siyah deri ceketlerin yeri apayrı. Öncelikle bir deri ceket ile çok farklı tarzlar oluşturabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra, deri ceketler sonbaharda kat kat giyinmek istemeyenleri sıcak tutmak için oldukça ideal. Aslında düşündüm de, deri ceketleri sevmek için çok önemli bir nedenimiz yok, sanırım sadece görünüşünü beğeniyoruz. :]

Mesela resimdeki kombine bakacak olursak, bu kombinin yıldızı tabii ki siyah deri ceket. Bu ceketin altına siyah dar pantolon ve kısa deri çizmeler kullanılmış. Çanta olarak da yine siyah deri tercih edilmiş. Ben bu uyumu çok yakıştırıyorum. Zaten siyahın yakışmayacağı bir kadın yok bana göre.. Şurası kesin ki, siyah herkese yakışan asil bir renk. Doğru şekilde kullanıldığında ise mükemmel sonuçlara ulaşılabilir. Bunu size bir zamanlar siyah tutkunu olan biri olarak söylüyorum. :]

Siyahı bir kenara bırakıp deri ceketlere dönecek olursak, deri ceketler her sene olduğu gibi bu sene de oldukça moda. Özellikle de zımba ve çivi detayları bulunan ceketler oldukça trend. Ben bu trendi de çok sevdim, sizlerin de beğenmesi dileğimle… :].

Creative Commons Lisansı
♥ Deri Ceketler ♥ | Bayan Bilen moda trendleri kombin önerileri kombinler by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.hayata-dair.com/33.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://grafiksaati.org adresinde mevcut olabilir.

♥ -Bayanbilen- ♥

Yazan: Bayan Bilen | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Elçioğlu| Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

bayan bilen

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası